Techniki kulinarne jest to nowopowstała działalność Szefa Kuchni z wieloletnim doświadczeniem w otwieraniu nowych i prowadzeniu istniejących restauracji. Restaurację może otworzyć każdy, ale nie każdy będzie potrafił ją prowadzić tak aby przynosiła zysk i zadowolenie. Techniki Kulinarne łączą podejście czysto techniczne dotyczące organizacji pracy i funkcjonowania gastronomii ze zdrowym, wyśmienitym jedzeniem. Kluczem do drzwi sukcesu nie jest wyimaginowany prestiż, ale ciężka praca odpowiedzialnego i zgranego zespołu, który my prezentujemy.
Nasi Kucharze:

Szef Kuchni
Mateusz Malinowski
Perfekcjonista w każdym calu, doskonale organizuje pracę sobie i swoim podwładnym, poszukiwacz smaków i aromatów. Wymagający, ostry jak nóż z japońskiej stali, wyrozumiałość nie jest jego najmocniejszą stroną. Kuchnie darzy prawdziwą ojcowską miłością. Każde jego danie jest poprzedzone potem, prawdziwą walką o smak i podniebienną rozkosz.

Zastępca Szefa Kuchni
Łukasz Strzeboński „ Strzelba”
Oddany kompan, nie straszna mu nawet syzyfowa praca. Polecenie szefa jest dla niego sprawą życia i śmierci, a słowo „natychmiast!” równoznaczne jest z prędkością światła.

Zastępca Szefa Kuchni

Piotr Bełciak
Dla równowagi zespołu, człowiek „do rany przyłóż”. W tych stresujących bitwach o byt, jest stroną starającą się ostudzić emocje. Wprowadza spokój i harmonię.


Dekorator

Marzena Malinowska
Znając usposobienie swojego męża, nie wchodzi mu w paradę. Zajmuje się tym czym kobiety powinny się zajmować, kwiatkami i wazonikami. I niech tak zostanie…